feed-image
Українська

Чемпіонат України з шахів на базі духовної школи (ФОТО)

СМК собор - Новини

У Житомирі завершився чемпіонат України серед жінок з швидких шахів (рапіду), близкавичних шахів (бліцу), а також півфінал чемпіонату з класичних шахів.

Гра тривала з 15 по 27 вересня на базі духовної школи Свято-Михайлівського кафедрального собору, на яку з’їхалися суперниці з різних куточків України, а першість здобули: Ольга Бабій м. Тернопіль - перемогла у бліцу, Ірина Барчук м. Херсон - перемогла у рапіді. І саме вони представлятимуть вже у грудні Україну на чемпіонаті Європи в Естонії.

Окрім того переможне місце знайшло і учасницю півфіналу чемпіонату з класичних шахів, нею стала Катерина Должикова з м. Київ. У грудні на неї також чекає ще один турнір, де вона виборюватиме звання чемпіонки України у грі з класичних шахів.

Організатори говорять, що боротьба була запеклою, адже більшість зі спортсметок неодноразові переможці різних шахових турнірів, а отже за чемпіонство боролися до останнього. У свою чергу головний арбітр чемпіонату Олег Товчига зазначив, що попри запеклість гри всі учасниці гідно відбули кожну партію.

На закритті чемпіонату були присутні переможниці, а також організатори, спонсори та директор духовної школи Свято-Михайлівського кафедрального собору Ніна Собкович, яка побажала всім учасницям подальших перемог.

Підписуйтесь на наші офіційні канали і слідкуйте за актуальними новинами!:

YouTube, Facebook, Instagram, Telegram.

Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ЗНАЙТИ
НОВЕНЬКЕ