Українська

Анонс: Храмове свято собору Святого Архистратига Божого Михаїла

СМК собор - Анонси

У середу, 21 листопада, Свято-Михайлівський кафедральний собор Житомира відзначатиме храмове свято (162р.) - Собор Архистратига Божого Михаїла та усіх Небесних Сил безтілесних.

У вівторок, 20 листопада, о 17 годині відбудеться святкове вечірнє богослужіння, яке очолить Преосвященніший Єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій у співслужінні  архієреїв та духовенства Української Православної Церкви Київського Патріархату, а у вівторок, 21 листопада, будуть служитися дві Божественні Літургії Святого отця нашого Іоана Золотоустого.

Початок ранньої Літургії о 7 ранку. О 10 ранку Святу Євхаристію очолить Преосвященніший Єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій у співслужінні сонму архієреїв та духовенства Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Після богослужіння відбудеться хресний хід навколо храму.

Щиро запрошуємо усіх житомирян та гостей міста взяти участь у святкових богослужіннях і молитовно разом з нами розділити радість свята, вознести молитви до престолу Божого за мир в Україні та прославити Архистратига Божого Михаїла з усіма Силами Небесними!

Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира