Українська

АНОНС | Субота м’ясопусна, поминальна

СМК собор - Анонси

За тиждень перед початком Великого посту православні молитовно звершують м’ясопусну Батьківську поминальну суботу.

Головний сенс цього особливого дня полягає в тому, щоб, вийшовши на великопісну дорогу до Воскресіння Христового, знищити межу між живими та померлими та з новою силою ствердити: Христос переміг смерть. Тому православні не кажуть про небіжчиків «мерці». Вони кажуть – «спочилі».

Саме тому, у Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира 25 лютого, у п'ятницю, о 17:00 будуть служити заупокійне вечірнє богослужіння.

У суботу, 26 лютого, о 9 годині звершуватимуть Божественну Літургію святого отця нашого Іоана Золотоустого. Після Літургії духовенство собору буде служити панахиду за усіх спочилих православних християн!

Запрошуємо усіх православних християн взяти участь у богослужіннях і піднести спільну молитву за всіх раніше спочилих православних християн!

!!ВАЖЛИВО!!

Дорогі брати і сестри, наполегливо просимо завчасно попіклуватись про замовлення панахиди аби не створювати натовпу безпосередньо у суботу. Впродовж тижня подати записки за упокій та замовити панахиду можна буде у свічниці нашого храму.

Важливо також пам'ятати і про складну ситуацію з епідемією ковіду у нашому місті, а тому просимо відповідально ставитися до всіх карантинних вимог. Двері нашого храму не зачиняються, проте маємо дбати про свою безпеку та безпеку оточуючих.

Чекаємо усіх жителів та гостей міста до спільної молитви у Свято-Михайлівському кафедральному соборі і наполегливо просимо дотримуватися всіх заходів безпеки.

Підписуйтесь на наші офіційні канали і слідкуйте за актуальними новинами!:

YouTube, Facebook,Twitter, Instagram, Telegram.

©Пресслужба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира