Українська

#АНОНС | ЧУДОТВОРНА ІКОНА В ЖИТОМИРІ

СМК собор - Анонси

Дорогі, у Христі брати і сестри, вже цієї неділі,  27 листопада, до нашого Свято-Михайлівського кафедрального собору з благословення Преосвященнішого єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія та з нагоди дня тезоіменитства прибуде чудотворна ікона Пресвятої Богородиці "Іверська-Мирненська" (Мироточива).

Святиня перебуватиме у соборі з 27 по 28 листопада включно, у понеділок біля чудотворної ікони Богородиці о 15:00 годині наше духовенство буде звершувати молитву за перемогу та мир в Україні.

Запрошуємо до спільної молитви чи окремої молитви до чудотворної ікони Пресвятої Богородиці "Іверська-Мирненська"!

Довідково: Ікона Пресвятої Богородиці «Іверська-Мирненська (Мироточива)» знаходиться у храмі, названому на її честь, у с. Мирне (колишня Кіровка) Калинівської міської територіальної громади Хмільницького району Вінницької області. У цьому ж храмі знаходяться й інші ікони, з яких впродовж багатьох років постійно витікає ароматне миро. До недавнього часу ці ікони називали «Кіровськими святинями» і відомі вони були не лише на Вінниччині, а й по всій Україні. Саме ікона Божої Матері «Іверська-Мирненська» мироточить найбільше. Раз у тиждень настоятель збирає миро і роздає паломникам. Найсильніше образ мироточить, коли правиться Літургія. Миро стікає на вату, яку роздають вірянам. Іноді мироточіння буває настільки рясним, що за добу збирається понад літр мира.

Підписуйтесь на наші офіційні канали і слідкуйте за актуальними новинами!:

YouTube, Facebook, Instagram, Telegram.

©Пресслужба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира