feed-image
Українська

Ходить по землі Святий Миколай (ФОТО, ВІДЕО)

СМК собор - Новини

У середу, 19 грудня, Свята Православна Церква молитовно вшановує пам’ять святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських.

У період свята 22-23 грудня в привітній актовій залі Духовної дитячої недільної школи при Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира зібралися учні зі своїми вчителями та наставниками для того, щоб подивитися чудову виставу юних акторів-аматорів.

На свято також завітали гості, керуючий Житомирської єпархії, єпископ Житомирськи і Овруцький Паїсій та настоятель митрофорний протоієрей Богдан Бойко які від імені святого Миколая привітав маленьких школярів.

Для діток середньої школи був спектакль, де кожен з присутніх міг впізнати себе або своїх друзів. Адже втриматись від спокуси та залишитись слухняною дитиною іноді буває дуже важко! Головне, усвідомити свою поведінку та щиро покаятись. І тоді Святий Миколай приносить подарунки, в деяких випадках через своїх помічників на землі – батьків та вихователів.

Театралізоване дійство не залишило байдужим нікого. У кінці діти отримали солодкі подарунки від святого Миколая та його помічників.

Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира

Dim lights


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити