feed-image
Українська

До Житомира приїхали 260 учасників 5-ого Потягу Єднання «Труханівська Січ» (ФОТО)

СМК собор - Новини

260 молодих людей, школярів та студентів, волонтерів і громадських активістів з різних регіонів розпочали мандрівку Північною та Центральною Україною. Їдуть поїздом, роблячи зупинки у цікавих за своєю історією та культурою містах. Вирушивши із Києва, Потяг Єднання відразу відправився на Житомирщину.

Цьогож дня всі учасники 5-ого потягу єднання «Труханівська Січ» завітали до Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира щоб спільно із духовенством помолитись за усіх загиблих Героїв за свободу українського народу та незалежність України.

Заупокійну літію очолив Преосвященнійший Паїсій, єпископ Житомирський і Овруцький, у співслужінні духовенства Свято-Михайлівського кафедрального собору.

15 днів триватиме цей вже п’ятий за рахунком проект Потяг Єднання України. На шляху учасників ще більше 10 міст, спілкування із однолітками, відвідування історичних місць та культурних заходів, вшанування пам'яті борців за свободу держави. Всеукраїнська акція "Потяг Єднання України "Труханівська Січ" започаткована за ініціативи 86 громадських та волонтерських організацій за підтримки Президента України в рамках реалізації програми з підтримки національної єдності. Мета заходу – сприяти консолідації суспільства та взаєморозумінню мешканців різних куточків України, піднесенню патріотичного духу українців, а також популяризація національної культури. Проект спрямований на піднесення патріотичного духу громадян, розвиток волонтерського руху, розвінчування міфів російської пропаганди, активізацію міжрегіонального співробітництва, посилення діалогу та зміцнення взаєморозуміння жителів різних регіонів держави у справі розбудови України.

Більше фото можна знайти тут: facebook

За матеріалами: www.103fm.com.ua

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити