feed-image
Українська

Ходить по землі Святий Миколай (ФОТО)

СМК собор - Новини

У вівторок, 19 грудня, Свята Православна Церква молитовно вшановує пам’ять святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських.

Святий Миколай є одним з найбільш шанованих в Україні святих. Про це можна судити хоча б на підставі того, що в країні зведено велику кількість церков, названих на його честь. Але, звичайно, більше всього приходу Миколи чекають діти. Святий Микола одаровує їх подарунками залежно від поведінки протягом року. За традицією, ввічливим і привітним дітям дістається медовий пряник, а той, хто не слухався батьків, отримує різки.

З давніх часів День святого Миколая святкувався весело. Заздалегідь готували подарунки, пекли печиво, запрошували музикантів, скликали гостей. І звичайно ж, чекали Миколая чудотворця. У період святкування Дня святого Миколая за традицією християни вітають один одного подарунками. Особливо очікують цього свята діти.

У період свята 23-24 грудня в привітній актовій залі Духовної дитячої недільної школи при Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира зібралися учні зі своїми вчителями та наставниками для того, щоб подивитися чудову виставу юних акторів-аматорів.

На свято з подарунками також завітали гості, керуючий Житомирської єпархії, єпископ Житомирськи і Овруцький Паїсій та настоятель митрофорний протоієрей Богдан Бойко які від імені святого Миколая привітав маленьких школярів подарувавши їм подарунки.

Для діток середньої школи був спектакль, де кожен з присутніх міг впізнати себе або своїх друзів. Адже втриматись від спокуси та залишитись слухняною дитиною іноді буває дуже важко! Головне, усвідомити свою поведінку та щиро покаятись. І тоді Святий Миколай приносить подарунки, в деяких випадках через своїх помічників на землі – батьків та вихователів.

Театралізоване дійство не залишило байдужим нікого. У кінці діти отримали солодкі подарунки, розмальовки та чудові молитовники від святого Миколая та його помічників. Владика разом із настоятелем подарували вихованцям духовної школи ціні подарунки

Більше фото можна знайти тут: facebook

Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ЗНАЙТИ