НАСТОЯТЕЛЬ СВЯТО-МИХАЙЛІВСЬКОГО КАФЕДРАЛЬНОГО СОБОРУ ВЗЯВ УЧАСТЬ У КАПЕЛАНСЬКИХ ЗБОРАХ У МІСТІ КИЄВІ
СМК собор - Новини |
Настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира протоієрей о. Богдан Бойко, з благословення єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія, взяв участь у навчально-методичних зборах за участю військових священиків Канади та Латвії. Збори проходили у місті Києві в одній з військових частин Національної гвардії України.
Нагадуємо, що отець Богдан несе послух військового священника-капелана і займається духовною опікою особового складу та бійців частини 3047 НГУ.
На початку заходу на території військової частини 3066, де відбуваються міжнародні збори, митрополит Іоан у співслужінні керівника департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України єпископа Михаїла (Колтуна) та головного військового священика НГУ прот. Івана Михайлишина звершив заупокійну літію біля пам’ятника загиблим воїнам АТО. З представниками церков молився керівний склад НГУ, військові священики та гвардійці. Присутні возложили квіти до пам’ятника.
Після відкриття зборів командувач Національної гвардії України генерал-полковник Юрій Аллеров вручив посвідчення учасників бойових дій капеланам Нацгвардії, які повернулися із зони АТО.
Звертаючись до присутніх, митрополит Іоан наголосив на важливості побудови довершеної структури військового духовенства у всіх силових структурах України.
«Національна гвардія показує приклад логічності і послідовності дій у справі побудови капеланської служби в Україні. Це видно з відгуків капеланів, які служать у військових частинах Національної гвардії. Церква також докладає зусиль, щоб цей початковий процес формування в даній силовій структурі відбувався успішно», – сказав Голова СУВД.
Протягом трьох днів зборів було підбито підсумки впровадження реформи капеланської служби Національної гвардії (за перший рік роботи), обговорені завдання та перспективи розвитку духовенства в Нацгвардії за участю представників капеланських служб Збройних Сил Канади та Латвії. Також були проведені заняття та семінари за напрямками релігійно-освітньої роботи, діяльності душпастирської роботи, психології, військово-соціальної роботи та цивільно-військового співробітництва (СІМІС). Військові спільно з капеланами обговорили пропозиції до нормативних документів з питань діяльності служби військового духовенства Національної гвардії України.
За матеріалами: suvd.com.ua
< Попередня | Наступна > |
---|