feed-image
Українська

Концерт духовної музики (ФОТО, ВІДЕО)

СМК собор - Новини

Служити народові - то служити Богові. Саме такою цитатою митрополита Іларіона у великому храмі Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира з благословіння Преосвященнійшого Єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія, розпочався концерт духовної музики вихованців коледжу культури та мистецтва імені Івана Огієнка.

Юні дівчата та юнаки виступали у рамках відкритого державного екзамену з фаху «Народне пісенне мистецтво (хоровий спів)».

Ідея провести іспит саме в храмі належить директору коледжу Миколі Покропивному, адже музика, говорить він, яку виконують діти - духовна, а отже вона має звучати у святому місці.

Це лауреати Всеукраїнських та міжнародних конкурсів, володарі Гран-прі І Всеукраїнського конкурсу юніорів вокально-хорового мистецтва пам’яті Анатолія Авдієвського – жіночий хор коледжу. Художні керівники – Тетяна Гордєєва. Концертмейстер – Ірина Демакіна.

«Сьогодні ми проводимо у Свято-Михайлівському кафедральному соборі екзамени для студентів коледжу культури та мистецтв ім. Івана Огієнка. Перший екзамен складають ті, хто співає в хорі й другий екзамен - ті, хто керують хорами. Це майбутні хормейстери, які повинні вміти організовувати й проводити хори жіночі та змішані. Для дітей має бути важливо виступати у храмі, адже вони будуть працювати у різних залах, але у храмових – зовсім інша акустика, а від так  і сприйняття. Тут зовсім інше виконання твору », - розповідає настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору о. Богдан.

У майбутньому ж Владика та Настоятель храму сподіваються, що такі молоді таланти обов’язково прийдуть керувати церковний хором саме до Михайлівського собору.

Більше фото можна знайти тут: facebook, smk_sobor_zt, Instagram_smk.sobor.zt

Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира

Dim lights


У майбутньому ж Владика та Настоятель храму сподіваються, що такі молоді таланти обов’язково прийдуть керувати церковний хором саме до Михайлівського собору. Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити