feed-image
Українська

Молитва за випускників (ФОТО, ВІДЕО)

СМК собор - Новини

З Божим благословінням у новий шлях рушають студенти Житомирського вищого професійного училища-інтерналу. Свій випускний день вони розпочали зі спільного молебню у Свято-Михайлівському кафедральному соборі.

Червень – період проведення випускних урочистостей в освітніх навчальних закладах. Радує, що педагоги та батьки випускників мають благе бажання, аби юні особи, що вступають в доросле життя, отримали Боже благословіння на подальший шлях.

Так з подібної ініціативи, з благословення єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія, духовенством Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира,  27 червня, був відслужений подячний молебень за вчителів та учнів випускників Житомирського вищого професійного училища-інтерналу. Молитву очолив настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира митрофорний протоієрей Богдан Бойко у співслужінні кліриків храму протоієрея Валерія Корзуна, протоієрея Василя Загнибіди, ієрея Валерія Кушніра та протодиякона Василя Татарина.

По завершенні молебню настоятель храму прот. Богдан Бойко привітав випускників зі святом побажавши кожному випускнику:

“Тільки тому, хто йде молиться, бажає і просить, тому Господь і дає. І саме найважливіше: ми живемо не вчора, ми не живемо завтра, ми живемо сьогодні. Будьте щасливими сьогодні. Щасливим бути - це сприймати світ такий, яким він є, а він дуже хороший.

Випробування вони у всіх є, у всіх є, але як ми до них відносимося? Тому прошу вас: постарайтеся набагато простіше відноситися до всіх тих випробувань, які будуть у вашому житті”, - сказав настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору о. Богдан.

Після вітального слова, прот. Богдан окропив присутніх святою водою.

Більше фото можна знайти тут: facebook, smk_sobor_zt, Instagram_smk.sobor.zt

Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира

Dim lights


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити