feed-image
Українська

Військовослужбовці молились перед чудотворними іконами Божої Матері (ФОТО, ВІДЕО)

СМК собор - Новини

Приклонитися до чудотворних ікон з гори Афон мали можливість Житомирські нацгвардійці та прикордонники безпосередньо у своїх частинах.

Так, з благословення єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія три ікони Божої Матері: «Всецариця», "Скоропослушниця" та "Ігумення святої гори" 16 серпня перебували у військових частинах, де було звершено чин молебня до Пресвятої Богородиці.

Перед чудотворними іконами був звершений чин молебня до Пресвятої Богородиці. Очолив молитву настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира митрофорний протоієрей Богдан Бойко у співслужінні кліриків собору протоієрея о. Володимира Бігуна, протоієрея о. Юрія Булави та капелана північно регіонального управління, Житомирського прикордонного загону м.Житомира протоієрея Андрія Янова.

Такі візити, говорять священики, надзвичайно важливі для українських військових, особливо у теперішніх умовах.

Власне такої ж думки і самі військові, які мали можливість помолитися чудотворним іконам.

Проте таких візитів та й взагалі духовної роботи з військовими сьогодні має бути більше, переконаний капелан прикордонного загону протоієрей Андрій Янів:

Військові певно, що потребують молитви, особливо це показав останній час, ті події, які є на Сході, і дуже велика кількість військових повернулася до Бога, і що можна звернути увагу віра стала живою у Бога, тому що кожен надіється отримати спасіння, отримати Благодать Божу.

Нагадуємо, що отець Богдан несе також послух військового священика-капелана і займається духовною опікою особового складу та бійців частини 3047 НГУ.

Більше фото можна знайти тут: facebook, Instagram_smk.sobor.zt

Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира

Dim lights 

Додати коментар


Захисний код
Оновити