feed-image
Українська

Всенічне бдіння напередодні свята Преображення Господнього

СМК собор - Новини

19 серпня Свята Православна Церква святкує одне із двунадесятих свят - Преображення Господнього.

З нагоди цієї події у Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира відбулись святкові богослужіння. 18 серпня увечері відбулась святкова всенічна, яку очолив Преосвященніший єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій у співслужінні настоятеля храму, митрофорного протоієрея Богдана Бойка та духовенства собору.

За вечірнім богослужінням було відслужено літію, під час якої владика Паїсій благословив хліби, пшеницю, вино та єлей.

Після полієлею на утрені преосвященніший єпископ Паїсій помазав духовенство та вірних освяченим єлеєм.

Більше фото можна знайти тут: facebook, Instagram_smk.sobor.zt

Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити