feed-image
Українська

Духовенство відзначило мед працівників Патріаршою благословенною грамотою (ФОТО)

СМК собор - Новини

16 жовтня в  рамках  проведення тижня присвяченого  Всесвітньому дню психічного здоров’я в Житомирській обласній психіатричній лікарні №1 проводились різноманітні  заходи.

Для підведення підсумків про проведену роботу в рамках тижня збереження психічного здоров’я в лікарню завітали представники Української Православної церкви Київського Патріархату Преосвященніший  Паїсій, Єпископ Житомирський та Овруцький разом з настоятелем Свято-Михайлівського кафедрального собору, Почесним громадянином міста Житомира, головою опікунської ради дитячого психоневрологічного відділення  отцем Богданом.

Почесні гості відзначили велику роботу колективу лікарні з організації надання медико-психолого-педагогічної  допомоги людям з психічними захворюваннями та  вручили Благословенні грамоти головному лікарю закладу Олександру Гусаку, заступнику головного лікаря Ірині Гриньовій, завідуючій дитячим психоневрологічним відділенням Тетяні Шевченко, завідуючий 12 відділенням Ларисі Кришталь.

Головний лікар закладу Олександр Гусак, в свою чергу, також щиро подякував Преосвященнішому Паїсію та отцю Богдану за багаторічну турботу та піклування про стан здоров’я маленьких пацієнтів лікарні.

Більше фото можна знайти тут: facebook, Instagram_smk.sobor.zt

Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити