feed-image
Українська

Духовенство собору благословило 160 поліцейських (ФОТО)

СМК собор - Новини

З благословення преосвященнішого єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія, клірик Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира протоієрей Валерій Корзун відвідав присягу поліцейських нового набору та благословив усіх присутніх на вірне служіння народу України.

Під час урочистостей протоієрей Валерій Корзун звернувся зі словами привітання до поліцейських, які склали присягу на вірність Україні, та відзначив важливість цього кроку в їхньому житті. Після чого священик Свято-Михайлівського собору окропив освяченою водою всіх присутніх.

Загалом, урочистості відбулися 27 лютого у Житомирі перед адміністративним приміщенням Головного управління Національної поліції в Житомирській області. Поліцейські нового набору з понад десяти регіонів країни у присутності рідних, друзів, колег та громадськості присягнули вірно служити українському народові та сумлінно виконувати свої службові обов’язки.

Професійне навчання поліцейські проходять у Житомирському центрі підготовки поліцейських, відтак свою непорушну клятву виголосили перед громадою Житомирщини.

Поліцейські із 14 областей України працюватимуть у територіальних підрозділах поліції на посадах дільничних офіцерів, поліцейських секторів реагування патрульної поліції, конвойної служби, інспекторів-кінологів.

Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира

за матеріалами: zt.npu.gov.ua


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ЗНАЙТИ