feed-image
Українська

ОСТАННІЙ ДЗВОНИК НЕДІЛЬНОЇ ШКОЛИ (ФОТО)

СМК собор - Новини

Навчальний рік у дитячій духовній школі при Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомир добігає кінця. Останнє заняття в учнів відбулося на минулих вихідних, тоді вони, проходячи квест, закріпили отримані знання протягом року. Тепер черга заключної зустрічі педагогічного колективу, які також протягом року підвищують свою кваліфікацію на духовних уроках разом з духовенством собору.

Загалом основна ідея школи, її мета - любов, пояснює нам завідувачка духовної школи Світлана Добрякова. За її словами весь навчальний процес зовсім не схожий на традиційний шкільний, адже для педагогів духовної школи важливо аби кожній дитині було емоційно комфортно, аби тут кожного прийняли і полюбили. Відповідно до цієї мети і складалася навчальна програма, яка поділена за віком, її основа - це Новий Завіт, тобто Євангеліє, який спирається на Старий Завіт.

З дітьми працює 34 найкращих педагога, а також десять їх помічників та шість викладачів з гурткової роботи. Проте праця на ниві релігійного виховання, вважає Світлана Добрякова, не може бути успішною, коли церква та недільна школа не будуть працювати в одному напрямку з родиною. Тому викладачі проводять бесіди, заняття з батьками, спільні поїздки, свята, батьківські збори, адже церква і родина є основним підґрунтям, на яке спирається вся повнота виховання молодої людини.

Крім того, у недільній школі добре розвинута гурткова робота, яка надає можливість всебічному розвитку дітей. Серед гуртків на вибір дитині представлено:

- хоровий спів;

- писанкарство;

- малювання;

- предметні (вивчення рідної мови, історії, хімії та інші);

- спортивні.

Важливим елементом роботи дитячої духовної недільної школи є також старше покоління дітей, які залишаються в школі та активно допомагають викладачам у їх роботі, зокрема молодіжне крило залюбки організовує для молодших свята, спортивні заходи на неформальні зустрічі.

Отож, насичений навчальний рік 2018-2019 у дитячій духовній школі при Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомир офіційно завершено, всі на канікули.

Прийом заявок на наступний рік буде розпочатий для діток з шести років з 19 серпня.

Підписуйтесь на наші канали і слідкуйте за актуальними новинами!:

YouTube, Facebook, Instagram,Telegram.

Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ЗНАЙТИ