feed-image
Українська

Духовна школа відзначила день святого Миколая (ФОТО та ВІДЕО)

СМК собор - Новини

Миколай у гості йде й подарунки роздає. У період свята 21-22 грудня в привітній актовій залі Вихованці Дитячої духовної недільної школи при Свято-Михайлівському кафедральному соборі весело та гучно відсвяткували день святого Миколая, який для школи вже став доброю традицією.

Цьогоріч приємне поєднували з корисним, адже, як говорять викладачі, дуже важливо дітей навчити не лише чекати подарунків, а віддавати щось на замін.

Саме для наймолодших було підготовлено виставу, своєрідну казку, яка не лише розважає, але і навчає.

Акторами у виставі були також вихованці школи. Діти створювали казку для дітей.

А найголовнішою складовою свята став сам святий Миколай, який прийшов у гості з подарунками.

Зараз впевнено можна говорити, що культ Діда Мороза помирає, дітей все менше захоплює цей казковий герой, а ось реальний єпископ, який і до нині творить добро - діти чекають з нетерпінням, проте і у їхніх дитячих очах він залишається дещо чарівним і це нормально, говорить єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій.

А от для старших вихованців їх наставники підготували квест, за допомогою якого вони мають краще пізнати святого. Загалом такі заходи є надзвичайно важливими, адже вони вчать добру і скріплюють віру, говорить настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору о.Богдан Бойко.

І, звичайно, яке ж дитяче свято без подарунків. За гарні вчинки, доброту, старанність та смиренність кожен вихованець Дитячої духовної недільної школи при Свято-Михайлівському кафедральному соборі отримав солодкий сюрприз від святого Миколая, що приходив у гості до дітей.

Колектив недільної школи вдячний Благодійний фонд "Духовна освіта" в особі її керівника Юрія Олександровича Бірюченка, який допоміг організувати солодощі дітям і свято в цілому.

Підписуйтесь на наші офіційні канали і слідкуйте за актуальними новинами!:

YouTube, Facebook, Instagram, Telegram.

Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира

Dim lights

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити