feed-image
Українська

‼УВАГА ‼

СМК собор - Новини

‼УВАГА ‼
БОГОСЛУЖІН-НЯ У ХРАМІ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ БУДУТЬ ПРОВОДИТИСЯ

У зв'язку із недопущенням розповсюдження пандемії коронавірусу COVID-19 у Свято-Михайлівському кафедральному соборі Богослужіння будуть проводитися в обмеженому, для прихожан, режимі.

 

Важливо!

  • Молитва у храмі проводиться безперервно, а тому кожен вірянин матиме змогу замовити молитву за здоров'я своїх рідних і близьких, замовляти панахиду за спокій душ померлих або замовити іншу молитву з 8:00 до 18:00, лише у телефонному режимі за номером +38 098 090 25 49.

  • Разом з тим, ми закликаємо кожного віруючого християнина не полишати молитви а щоденно вранці і ввечері, протягом дня і о 21:00 у своїх домівках звершувати загальну молитву "Молитва під час пошесті".

Текст молитви:  Молитва під час пошесті згубної (епідемії)

"Господи, Боже наш, багатий милосердям і милістю, що Своїм мудрим Провидінням керуєш нашим життям, вислухай нашу молитву, прийми покаяння за гріхи наші, припини пошесть згубну, яка спіткала нас, як Ти і раніше припиняв згубні пошесті серед людей.

Милосердний Спасителю, захисти здоров’я тих, хто на Тебе уповає. Лікарю душ і тіл наших, дай одужання тим, що хворіють, і підведи їх з ложа недуги та страждань. Благослови, Господи, укріпи і захисти Своєю благодаттю усіх тих, хто з благодійністю і жертовністю піклується про хворих вдома чи в лікарнях. Визволи людей в нашому місті (селі, монастирі), в нашій країні і по всьому світу від пошесті згубної, від хвороб і страждань та навчи нас цінувати життя і здоров’я як Твої дари. Дай нам, Боже, Твій мир і наповни наші серця непохитною вірою в Твій захист, надією на Твою підтримку і любов’ю до Тебе і наших ближніх.

Твоє бо є щоб милувати і спасати нас, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас і навіки віків. Амінь".

  • Також звертаємо вашу увагу на ОНЛАЙН трансляції, які будуть звершуватися щонеділі о 10 ранку - (https://cutt.ly/jtj7oO1) та 17:00 - (https://cutt.ly/2tj7gRn). Обов'язково приєднуватися до спільної молитви.

Інформація щодо можливості СПІЛЬНОЇ МОЛИТВИ у соборі буде оновлюватися, тому слідкуйте за новинами на нашій сторінці. Будьте милосердними та бережіть себе і своїх близьких і залишайтеся дома.

Підписуйтесь на наші канали і слідкуйте за актуальними новинами!:

YouTube, Facebook, Instagram, Telegram.

Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ЗНАЙТИ
НОВЕНЬКЕ