feed-image
Українська

Митрополит Епіфаній висловив співчуття з приводу смерті митрополита Антонія (Махоти)

СМК собор - Новини

23 березня 2021 р. на 55-му році життя від ускладнень після коронавірусної хвороби відійшов до Господа митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній (Махота).

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній висловив співчуття духовенству і вірним Хмельницької єпархії Православної Церкви України, а також рідним й усім хто знав покійного владику.

«З великим сумом сприйняв звістку про упокоєння нашого співбрата митрополита Хмельницького і Кам’янець-Подільського Антонія.

Владика був відкритою й доброзичливою людиною, з молодого віку присвятивши своє життя служінню Богові та людям, проповіді й праці на ниві Христовій. Він стояв біля витоків відродження Кримської єпархії. Багато років він трудився у Хмельницькій єпархії та сприяв у цілому становленню помісної Української Православної Церкви.

Спаситель говорить: «Істинно, істинно кажу вам: хто слово Моє слухає і вірить у Того, Хто послав Мене, той має вічне життя і на суд не приходить, а перейшов від смерти до життя» (Ін. 5: 24).

Тож нехай Господь, Який є Життям і Джерелом життя, упокоїть душу новопреставленого митрополита Антонія у Своїх оселях. Вічна пам‘ять, вічний спокій і Царство Небесне спочилому співбрату митрополиту Антонію», – зазначив Предстоятель.

©Пресслужба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира

за матеріалами: www.pomisna.info

Підписуйтесь на наші канали і слідкуйте за актуальними новинами!:

YouTube, Facebook,Twitter, Instagram, Telegram

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити