feed-image
Українська

Божественна Літургія в день свята Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа (ФОТО)

СМК собор - Новини

Останній місяць літа багатий на свята. Так, християни вже відзначили день семи мучеників Маковеєвих, сьогодні ж святкуємо Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

З цієї нагоди, в Свято-Михайлівському кафедральному соборі відбулися дві Божественні Літургії. О 6:45 ранку її очолив настоятель собору митрофорний протоієрей о. Богдан Бойко, а пізню о 9:00 годині, Преосвященніший єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій.

У народі цей день ще називають Яблучним Спасом або Другим Спасом, тому що в цей період достигають фрукти, які заведено нести в церкву для освячення. У такий спосіб віряни дякують Богу за врожай і просять благословення, аби дочекатися наступного. Саме тому після завершення кожної Літургії було звершено чин освячення плодів, принесених парафіянами.

В той же час Церква закликає своїх віруючих не зупинятися лише на моменті освячення, Вона закликає кожного з нас зосередитися на читанні священного писання з моменту, який розповідає про Преображення Господнє, зосередитися на молитві і тим самим об’єднати в собі духовні і тілесні начала!

Підписуйтесь на наші офіційні канали і слідкуйте за актуальними новинами!:

YouTube, Facebook,Twitter, Instagram, Telegram.

©Пресслужба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити