feed-image
Українська

Свято-Михайлівський кафедральний собор візитка Житомира (ФОТО)

СМК собор - Новини

Свято-Михайлівський кафедральний собор стає візиткою Житомира, завдяки якій до нашого міста їдуть на екскурсії, зокрема аби побачити унікальні розписи нашого храму.

Історія розпису Михайлівського собору розпочалася вже більше двадцяти років тому. Саме тоді ще зовсім юний художник Денис Белянський розписав притвор храму. Там зображений за традицією церковних розписів "Страшний суд", але як говорить сам художник він не має лякати, адже він даруватиме вічне життя з Господом!

І от сьогодні ми маємо практично повністю розписану першу частину великого храму, над яким разом з Денисом трудиться ціла команда благословенних художників. І саме ці роботи приїхали побачити київські гості. Практично кожен з них бував у найвідоміших храмах Європи, де розписи створювали найвідоміші художники світу і наші гості впевнено говорять, що житомирський собор на рівні конкурує з ними.

Кожна деталь у соборі детально продумана і вся громада та духовенство Свято-Михайлівського кафедрального собору надзвичайно втішена проробленою роботою. Тож ми вдячні нашим майстрам на чолі з Денисом Белянським, а також меценатам з БФ "Духовна освіта", який очолює Юрій Бірюченко за можливість відродити українське і створити історію на століття.

Підписуйтесь на наші офіційні канали і слідкуйте за актуальними новинами!:

YouTube, Facebook,Twitter, Instagram, Telegram.

©Пресслужба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити