feed-image
Українська

Виставка присвячена життю і духовно-творчому спадку Івана Огієнка до 140-річчя (ФОТО)

СМК собор - Новини

17 січня у приміщенні Житомирської обласної державної адміністрації відкрилася виставка присвячена життю і духовно-творчому спадку Івана Огієнка до 140-річчя з дня його народження. Такий захід - це одна з можливостей гідно вшанувати видатного українського вченого-мовознавця, письменника, перекладача, педагога, державного та церковного діяча, а згодом митрополита української Церкви.

На мистецько-культурний захід був запрошений настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору митрофорний протоієрей Богдан Бойко, який є лауреатом премії імені Івана Огієнка. Отець Богдан називає митрополита прикладом для всієї української Церкви. Адже він не просто переклав Біблію на українську мову, перекладом якої користуються і досі, він був по-істині служителем Церкви, чого нині потрібно прагнути кожному з нас.

"Митрополит Іларіон Огієнко - борець за Україну і її державність, а також за українську Церкву та її автокефалію. Сьогодні у засвітах він точно радіє разом з нами, бо його праця не була даремною, але ми намагаємося слідувати йому і наді розвивати нашу Церкву Христову. І хоча вона ще дуже молода , але праця Огієнка стала дуже важливою у її розвитку.  І я сьогодні дякую Богу за можливість бути одним із перших лауреатів премії Огієнка, це гордість для мене, тож я з шаною несу це звання", - говорить отець Богдан.

Підписуйтесь на наші офіційні канали і слідкуйте за актуальними новинами!:

YouTube, Facebook, Instagram, Telegram.

©Пресслужба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити