feed-image
Українська

#ПОДІЯ | ДЕНЬ БАТЬКА

СМК собор - Новини

Цінуймо наших татусів❤️

Традиційно у третю неділю червня ми відзначаємо День батька, батьківська любов та підтримка важлива в житті кожної людини. Проте в Україні сьогодні багато дітей позбавлені можливості бути поряд зі своїми татусями.

Але наша щира молитва має величезну силу підтримки, захисту і любові. Вона додасть сил тим татам, хто через війну перебуває далеко від своїх родин. Моліться за своїх татусів, цінуйте і підтримуйте їх.

МОЛИТВА ЗА БАТЬКА

Господи Ісусе Христе, Милостивий Боже наш, Ти прихильно приймаєш кожну щиру молитву. Тож молю і благаю Тебе, Спасителю наш, подай батькові моєму міцне здоров’я та довгий вік, і дай йому мудрість про мене дбати і на добро наставляти. Благослови його чесну працю, нехай сповняться його надії, які він на мене покладає. Вислухай милостиво всяке його прохання та щедро подавай усе, що для спасіння корисне.

Громада та духовенство Свято-Михайлівського кафедрального собору вітає сьогодні всіх, хто з гідністю та любов’ю виконує свою місію батька на цій землі. Нагадаємо, У неділю, 18 червня, в Україні святкують День батька. День, присвячений татам, у нашій країні встановили лише у 2019 році. Фіксованої дати у Дня батька немає, його відзначають у третю неділю червня. Тож сьогодні не забудьте подякувати своєму татові.

Підписуйтесь на наші канали і слідкуйте за актуальними новинами!:

YouTube, Facebook, Instagram, Telegram.

©Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити